přírodní sladidlo nejen pro diabetiky a související produkty


Eshop byl přemístěn na adresu
 www.sukrin-shop.net

Přejděte sem:
www.sukrin-shop.net/co-je-to-sukrin

 Co je Sukrin

Sukrin je 100% přírodní sladidlo na bázi erythritolu, který se vyskytuje mj. v hruškách, melounech a houbách. Získává se přírodním procesem (kvašením), při kterém se používá jako surovina hroznový cukr. 

Sukrin je bez kalorií a má nulový glykemický index. Neobsahuje žádné přídavné látky. Neobsahuje žádnou fruktózu a v lidském těle se v ní ani nemění. 

Sukrin je mnohem vhodnější než cukr také pro pacienty s kandidózou (napadení kvasinkou Candida albicans). Narozdíl od cukru totiž tuto kvasinku nevyživuje.

Sukrin má příjemnou chuť, velmi podobnou chuti klasického cukru.

 

obsah kalorií: 0 cal
obsah tuku: 0 g
hodnota glykemického indexu: 0 mmol
hodnota výměnné jednotky: 0 VJ
započitatelné čisté uhlohydráty:     žádné
sladivost - v porovnání s běžným cukrem:
- Sukrin (krystal)
- Sukrin melis (moučka)
- Sukrin Gold
- Sukrin+ (se Stévií)

75 %
100 % (stejná sladivost)
100 % (stejná sladivost)
200 % (2x sladší)
vhodný při vaření a pečení ano


Sukrin má přírodní chuť se sladkostí cukru

Zatímco ostatní sladidla obvykle mají umělou pachuť, Sukrin chutná a vypadá stejně jako cukr. Vzhledem k tomu, že má jeho plnou sladkost, je vhodný i na pečení a vaření.

Sukrin je 100% přírodní

Sukrin pochází z přírody a není vyráběn v laboratořích. Získává se kvasným procesem z přírodních surovin, podobně jako například víno, jogurty nebo sýry.

Sukrin působí jako antioxidant

Sukrin v těle působí jako ochrana proti volným radikálům a vzniku rakoviny. Také zpomaluje stárnutí buněk.

Sukrin je šetrný k zubům

Klinické studie ukazují, že Sukrin je dobrou ochranou pro naše zuby. Zabraňuje totiž růstu bakterií, které způsobují tvorbu zubního kazu a kamene a tím přispívá k zacho­vání mineralizace zubů.

Sukrin je bez kalorií

V těle se Sukrin nepřeměňuje na energii. Tuto skutečnost musí brát tedy člověk v úvahu, počítá-li kalorie nebo sacharidy. Ideální pro všechny, kteří věnují pozornost své postavě.

Sukrin nezvyšuje hladinu krevního cukru

Sukrin byl testován v Glycemic Index Laboratories v USA s fantastickým výsledkem: Sukrin nemá žádný vliv na hladinu cukru v krvi, hodnota glykemického indexu je nulová. Ideální pro diabetiky a ty, kteří potřebují snižovat obsah kalorií ve svém jídle.

Sukrin je vhodný při plísňové infekci "Candida albicans"

Pacienti s plísňovou infekcí Candida albicans mohou také těžit ze Sukrinu, protože na rozdíl od cukru neposkytuje Sukrin kandidóze živnou půdu s obsahem cukru.

Sukrin nezpůsobuje zažívací potíže 

Některé cukerné alkoholy (jako je např. sorbitol nebo xylitol) mohou vést k zažívacím potížím, pokud jsou konzumovány ve velkém množství. Přestože Sukrin také spadá do kategorie cukerných alkoholů, žádné zažívací potíže nezpůsobuje. Je totiž téměř beze zbytku absorbován v tenkém střevě a vylučuje se v nezměněné podobě v moči. Sukrin je organizmem velmi dobře snášen.
 


Pokračování v článku Sukrin se Stévií >