přírodní sladidlo nejen pro diabetiky a související produkty


Eshop byl přemístěn na adresu
 www.sukrin-shop.net

Přejděte sem:
www.sukrin-shop.net/sukrin-a-stevie

 Sukrin se Stévií

Sukrin, jak je popsáno na stránce Co je Sukrin, je k lidskému organizmu velmi šetrný a nemá žádné negativní účinky. Jeho chuť i míra sladivosti je velmi blízká běžnému cukru. Proto se stává velmi oblíbenou surovinou všude tam, kde běžný cukr (nebo umělá sladidla) není možné použít.

Dalším vylepšením Sukrinu je jeho kombinace s výtažky Stévie. Tato bylinka se používá jak kvůli svým léčivým účinkům, tak i (a to především) pro svou sladkou chuť. Je to přírodní sladidlo bez vedlejších účinků, velmi oblíbené např. mezi diabetiky.

 

Stévia

Stévie sladká (Stevia rebaudiana, také stévie cukrová, sladká tráva, medové lístky) je bíle kvetoucí světlomilná tropická rostlina z čeledi hvězdnicovité. Původní oblast výskytu jsou tropické a subtropické oblasti Jižní a Střední Ameriky. Stévie se používá především jako náhražka cukru, ale ve vyšší koncentraci může mít poněkud lékořicovou příchuť. 

Stevie jako sladidlo je na rozdíl od cukru téměř nekalorická, nepřispívá k tvorbě zubního kazu a je vhodná i pro diabetiky. V listopadu 2011 byla stévie v Evropské unii schválena jako přídatná látka do potravin pod označením E960. 
zdroj: Wikipedia

 

Objednávat můžete zde: Sukrin+ (krystal + Stévie)